888Starz kontakt z biurem obsługi klienta

Masz pytania lub sugestie, a może coś nie działa tak, jak powinno? Sprawdź, jak działa w serwisie 888Starz kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Przygotowaliśmy kilka wygodnych opcji kontaktowych – wybierz tę, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Czat na żywo

Przygotowany przez 888Starz live chat to idealna opcja dla wszystkich użytkowników, którzy chcą porozmawiać z konsultantem w czasie rzeczywistym. Największą zaletą tej formy kontaktu jest fakt, że czat na żywo działa u nas całodobowo i każdego dnia. Wystarczy, że klikniesz odpowiednią ikonkę „pływającą” na stronach naszego serwisu, a po chwili uzyskasz połączenie z pracownikiem kasyna.

Przed rozpoczęciem dyskusji zachęcamy jednak zapoznanie się z sekcją najczęściej zadawanych pytań. W zakładce FAQ znajdziesz odpowiedzi na sporo kwestii, które zwykle nurtują naszych graczy. Warto też przeczytać regulamin i warunki gry w 888Starz Polska, żeby lepiej poznać naszą platformę.

888Starz kontakt mailowy

Dla Twojej wygody udostępniamy kilka różnych adresów e-mail, które działają w trybie 24/7. Dlaczego w taki sposób? Ponieważ dzięki odpowiedniemu podziałowi obowiązków jesteśmy w stanie szybciej reagować na wszystkie zgłoszenia naszych użytkowników. W 888Starz kontakt mailowy dostępny jest pod następującymi adresami:

Przed kontaktem z biurem obsługi klienta 888Starz zastanów się, czego dotyczy Twoje zapytanie. Wybierz odpowiednią skrzynkę mailową i prześlij swoje zapytanie, a my odpowiemy w ciągu kilku godzin.

Telefon do biura

Ostatnia z możliwości kontaktowych w naszym serwisie bukmacherskim i kasynowym to klasyczne połączenie telefoniczne. W 888Starz kontakt telefoniczny dostępny jest wyłącznie w godzinach od 7:00 do 16:00 czasu UTC 0. Konsultanci pracują „na słuchawce” od poniedziałku do piątku. Numer telefonu do 888Starz to:

  • +44 (208) 157-60-12

Zapraszamy do kontaktu z 888Starz – nasza obsługa klienta gotowa jest w profesjonalny sposób obsłużyć wszelkie zapytania. Nie wahaj się, pisz lub dzwoń!

Aktualizacja