888Starz odpowiedzialna gra bukmacher/kasyno

Jedną z niezwykle istotnych gałęzi działalności naszego kasyna jest wspieranie użytkowników w walce z uzależnieniem od hazardu. Doskonale rozumiemy, jak wciągająca może być gra w kasynie online. Zdajemy sobie również sprawę z tego, do czego prowadzi nałóg, który wpływ negatywnie na relacje międzyludzkie, pracę czy naukę. Dlatego przygotowaliśmy sekcję o nazwie 888Starz odpowiedzialna gra, gdzie tłumaczymy, jak grać, by nie wpaść w szpony hazardu.

888Starz odpowiedzialna gra – na czym polega?

Odpowiedzialna gra w 888Starz Polska wynika z konieczności dostosowania reguł serwisu do obowiązujących reguł prawa. Związane są one z udostępnianiem rozwiązań hazardowych, które w różnych krajach spotykają się z pewnymi ograniczeniami. Aby zagwarantować graczom legalne i bezpieczne możliwości obstawiania, polegamy na następujących zasadach:

 • Rejestracja i obsługa 888Starz dla polskich graczy dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich.
 • Reklamy platformy nie są kierowane do użytkowników, którzy nie ukończyli 18 roku życia lub są czuli psychicznie.
 • Reklamy 888Straz nie namawiają do udziału w hazardzie, dzięki czemu są bezpieczne i bezinwazyjne.

Reguły, jakie opisuje w 888Starz odpowiedzialna gra, zakładają możliwość ograniczenia graczowi dostępu do konta. Dzieje się tak, jeżeli klient łamie postanowienia regulaminu portalu.

Weryfikacja danych gracza – dlaczego i jak?

Aby mieć pewność, że rzeczywiście jesteś osobą pełnoletnią, możemy zażądać dodatkowej weryfikacji Twoich danych osobowych. W tym celu należy przesłać za pomocą konta gracza skanu dowodu tożsamości. Nasi konsultanci sprawdzą, czy Twoje informacje pokrywają się z danymi udostępnionymi na profilu użytkownika.

Gracz ma obowiązek zrozumieć, że przed poprawnym zweryfikowaniem konta, dostęp do gry może zostać tymczasowo ograniczony, a stan salda zablokowany. Przestrzegaj zasad dotyczących pełnoletności, aby uniknąć problemów z kontem.

888Starz odpowiedzialna gra a uzależnienie od hazardu

Zastanawiasz się, czy grasz jeszcze rekreacyjnie, czy jesteś już uzależniony od hazardu? W 888Starz odpowiedzialna gra wymaga od graczy odpowiedzenia sobie na kilka istotnych pytań:

 • Nie jesteś w stanie kontrolować wydatków na grę?
 • Coraz częściej opuszczasz się w obowiązkach na rzecz obstawiania hazardu?
 • Borykasz się z problemami psychologicznymi (depresja, stany lękowe, smutek)?
 • Na Twojej grze w kasynie i u bukmachera ucierpiały relacje międzyludzkie?
 • Każdą wolną chwilę przeznaczasz na grę online?
 • W przypadku serii przegranych próbujesz za wszelką cenę się odegrać?
 • Musisz pożyczać pieniądze lub wyprzedawać majątek, żeby mieć na hazard?
 • Nie słuchasz opinii znajomych i rodziny odnośnie swojego uzależnienia?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiadasz „TAK”, to możesz mieć problem z uzależnieniem od hazardu. Bez obaw – istnieje sporo sprawdzonych metod samopomocy, a także profesjonalne instytucje wspierające w zwalczaniu nałogów.

Pomoc w uzależnieniu od hazardu

Jeżeli interesuje Cię w 888Starz odpowiedzialna gra, to pamiętaj, że musisz stać się panem własnego losu. Najważniejszy krok to przyznanie się do problemu. Następnie warto skorzystać z poniższych porad, które pomogą Ci w minimalizacji ryzyka związanego z nałogiem hazardowym:

 • Hazard ma być rozrywką, a nie głównym źródłem dochodu.
 • Warto ustawić sobie limity kwotowe i czasowe na koncie gracza.
 • Graj wyłącznie za takie pieniądze, jakich utratę możesz zaryzykować.
 • Nie staraj się odkuć za wszelką cenę, jeżeli przegrywasz.
 • Unikaj gry hazardowej pod wpływem używek lub zmagając się z problemami mentalnymi.

Jeżeli tylko zauważysz u siebie jakikolwiek z powyższych objawów, zaprzestań gry i sięgnij po pomoc. Możesz wypróbować samodzielne wykluczenie się z dalszego obstawiania.

Na czym polega samowykluczenie?

Samowykluczenie to w 888Starz odpowiedzialna gra, która polega na czasowym zamknięciu swojego konta. Do wyboru masz trzy okresy rezygnacji z dalszego obstawiania – miesiąc, pół roku i rok. Po upływie wybranego czasu, Twoje konto zostanie przywrócone.

Skontaktuj się z biurem obsługi 888Starz Polska, aby zainicjować opcję samowykluczenia. W tym okresie nie należy zakładać nowych kont i unikać hazardu online. Odpowiedzialność spoczywa w pełni na kliencie kasyna.

Aktualizacja