888Starz Regulamin

Poniższy 888Starz Regulamin dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników, zwanych dalej Klientami. Dołączając do gry, akceptujesz postanowienia poniższego Regulaminu.

Warunki ogólne i definicje

Regulamin ustala zasady przyjmowania zakładów bukmacherskich, wypłacania wygranych, rozstrzygania kwestii spornych, a także specyfikację zakładów sportowych. Treść poniższego dokumentu obowiązuje wszystkich Klientów portalu internetowego 888Starz.

Najważniejsze definicje pojęć, jakie ustala 888Starz Regulamin:

 • Klient – zarejestrowany użytkownik, który obstawia rezultaty zakładów bukmacherskich lub gier kasynowych w serwisie.
 • Wynik – rezultat wydarzenia dostępnego w ofercie zakładowej.
 • Stawka – zawierane pomiędzy Klientem a 888Starz Polska porozumienie na czas rozstrzygnięcia postawionego na kuponie zdarzenia. Bukmacher przyjmuje stawki na wybrane przez Klienta zdarzenia, a po ich rozstrzygnięciu następuje rozliczenie z Klientem.
 • Zakład sportowy – wydarzenie, które może być wynikiem, zestawem wyników, kombinacją wydarzeń, a także czasem i datą rozpoczęcia wydarzenia, do którego to momentu można dany zakład typować po aktualnym kursie.
 • Czas regulaminowy – odcinek czasu, na którego przestrzeni odbywa się dane wydarzenie sportowe, jakie obstawiać można przy pomocy zakładu sportowego. Regulaminowy czas gry nie bierze pod uwagę czasu dodatkowego (dogrywek, rzutów karnych, etc.).
 • Anulowanie stawki – w przypadku zaistnienia takiej sytuacji, nie istnieje możliwość rozliczenia i wypłacenia wygranej. Wówczas zakład jest unieważniany, a środki przeznaczone na stawkę zwrócone Klientowi na saldo.

Ogólne warunki 888Starz Regulamin

Niniejsze zasady określone przez 888Starz Regulamin dotyczą wszystkich Klientów:

 1. W 888Starz przyjmowane są zakłady na wydarzenia odbywające się na całym świecie.
 2. Zakłady mogą obstawiać wyłącznie osoby pełnoletnie, które zaakceptowały treść poniższego Regulaminu 888Starz.
 3. Zakładów nie mogą obstawiać:
  • Osoby poniżej 18 roku życia (na dzień przyjęcia zakładu).
  • Osoby powiązane w jakikolwiek sposób z organizacją wydarzeń dostępnych do obstawiania (sędziowie, trenerzy, sportowcy, przedstawiciele klubów, osoby mające realny wpływ na wyniki wydarzeń), a także wszyscy ich przedstawiciele i współpracownicy.
  • Przedstawiciele innych serwisów bukmacherskich.
  • Osoby, które nie mogą brać udziału w grze ze względu na lokalne ograniczenia prawne.
 4. Korzystanie z witryny i/lub oferowanych przez nią produktów w niektórych państwach, takich jak Wielka Brytania, USA, Cypr, Holandia itp., może naruszać obowiązujące prawo. Nie zakładamy, że strona będzie używana do zawierania zakładów, gier hazardowych lub w innych celach przez osoby znajdujące się w krajach i/lub jurysdykcjach, gdzie takie działania są nielegalne.
 5. Dostęp do 888Starz w tych państwach i/lub podobnych jurysdykcjach oraz wyświetlanie treści w ich urzędowym języku nie oznacza posiadania przez nas oficjalnego przedstawicielstwa w tych państwach. To również nie potwierdza legalności korzystania z Witryny, dokonywania wpłat czy wypłat. Dostępność strony nie sugeruje zaproszenia do korzystania z naszych usług, w tym zakładów sportowych czy gier hazardowych, w miejscach, gdzie takie działania są nielegalne.
 6. W gestii Klienta leży sprawdzenie, czy korzystanie z naszej strony internetowej i/lub oferowanych przez nią produktów nie łamie obowiązujących przepisów prawa w jego kraju. Musi również potwierdzić, że gry hazardowe są legalne na jego terenie. Podczas zakładania Konta i korzystania z Witryny, użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania prawa swojej jurysdykcji, a przed rejestracją powinien skonsultować się z prawnikiem. Jeśli stwierdzimy, że użytkownik mieszka w kraju, gdzie korzystanie z Witryny jest nielegalne, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia Konta i zwrotu środków (odejmując ewentualne wygrane od ostatniego depozytu).
 7. Wszelka odpowiedzialność za złamanie zasad regulaminu spoczywa na Kliencie. Takie działanie może skutkować wstrzymaniem wypłat, zwrotem depozytów i anulowaniem zakładów przez firmę bukmacherską. Firma nie ponosi odpowiedzialności za niespełnienie warunków przez użytkownika, a zatem zastrzega sobie prawo do podejmowania tych działań w dowolnym momencie po stwierdzeniu naruszenia.
 8. W sytuacji łamania Regulaminu przez Klienta, bukmacher może zablokować możliwość składania zakładów. Ponadto bukmacher ma prawo odmówić akceptacji zakładu od dowolnego Klienta, który narusza normy społeczne lub porządek publiczny.
 9. Bukmacher może odmówić przyjęcia zakładu od dowolnego użytkownika bez konieczności uzasadniania decyzji.
 10. Rozliczenie zakładów opiera się na informacjach dostarczonych przez dział rozliczeń.
 11. Wypłata wygranej będzie zrealizowana w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty oficjalnego ogłoszenia rezultatów ostatniego wydarzenia na kuponie zakładowym.
Aktualizacja